İptal - İade - Değişim

İADE

Müşteri Spor Sistem'den kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde ürün fiş/fatura ile birlikte 15 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin Kargo ile iade etme hakkına sahiptir. 15 Gün içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir.

Müşteri Spor Sistem'den kaynaklanmayan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 8 gün içerisinde ürün fiş faturasıyla birlikte ürünün sadece kargo bedelini karşılamak suretiyle iade etme hakkına sahiptir.

(İADE İŞLEMİNİN YAPILABİLMESİ İÇİN ÜRÜNÜN FATURASI İLE BİRLİKTE KARGO İLE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.)

DEĞİŞİM

Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişin den cayması durumunda iade edilen ürün Spor Sistem'e ulaştığı andan itibaren (7) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. AK  Spor üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

İPTAL

Sipariş iptalleriniz için siparişinizi onayladığınız gün saat 17:30 a kadar 0312 311 73 93 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.